Welkom op de site van het recreatieve volley in Kortrijk en omstreken
Kalender Uitslagen Rangschikking Info Ploegen Downloads

Info ploegen

Reeks 1
Ploegnaam
Verantwoordelijke
Thuiswedstrijden
Tel.
Email
Caravanne Pro Team
Seys Lukas
Ter Steelandt Rekkem; Dinsdag om 20u00
0475/23 36 29
lukas.seys@gmail.com
De Blauwers
Decadt Stefaan
Sporthal Vlamertinge; Dinsdag om 20u30
0476/59 08 87
stefaan.decadt@decadt-hout.be
De Cracks
Catteeuw Filip
SC Mimosa Kortrijk; Maandag om 21u00
0472/97 02 36
catteef@gmail.com
JOC Ieper
Loosveldt Luc
Ter Steelandt Rekkem; Dinsdag om 20u30
0473/89 20 22
jocieper.rekkem@gmail.com
Rocos
Moens Alex
SC Ter Biezen Bissegem; Dinsdag om 20u30
0475/62 01 39
a.moens@telenet.be
Roepovo Poperinge
Vandermarliere Michel Sporthal Poperinge; Woensdag om 21u00 0493/16 04 43 m.vandermarliere@idocta.be
Rookies
Beyls Frederik
SC Mimosa Kortrijk; Woensdag om 21u00
0478/24 08 36
frederik@carrosserie-beyls.be
TMS Avelgem
Desimpel Karl
SC Ter Muncken Avelgem; Donderdag om 20u30
0497/05 31 13
karl.desimpel@telenet.be
VC 'n Arten Voet
Wylin Dieter Ter Steelandt Rekkem; Dinsdag om 20u00 0492/79 74 93 dieter_wylin@hotmail.com
Volan Anzegem
Comeine Hans
SC Torrebos Anzegem; Woensdag om 20u15
0477/63 71 24
hans.comeine-verleyen@telenet.be
VT Magbat 1
Deroubaix Gregory
Sporthal Geluwe, Woensdag om 20u30
0495/18 65 94
deroubaixgregory@hotmail.com
VTKaduk
Dejaegere Brecht
SC Mimosa Kortrijk; Maandag om 21u00
0486/15 67 87
brechtdejaegere@hotmail.com
Reeks 2
Ploegnaam
Verantwoordelijke
Thuiswedstrijden
Tel.
Email
Aalbeke
Heyse Frank
OC Aalbeke; Woensdag om 20u30
0478/58 16 38
frankheyse@outlook.com
Amigo Menen
Brilleman Eric
Ter Steelandt Rekkem; Dinsdag om 20u30
06 21 74 51 85

brilleman.eric@9online.fr

BNP Paribas Fortis
Eggermont Dirk
SC Mimosa Kortrijk; Maandag om 21u00
0473/11 95 47
dirk.eggermont@telenet.be
Kocherke
Demory Veerle
Sporthal Marke; Donderdag om 21u00
0485/53 46 25
veerle.demory@gmail.com
RVT Voske
Sandy Dejonckheere
Ter Steelandt Rekkem; Dinsdag om 20u30
0478/55 46 75
sandydejonckheere@gmail.com
RVW Waregem
Desloover Yves
Sporthal Beveren-Leie; Dinsdag om 20u45
0472/33 22 70
ydsols@telenet.be
TLL Moorsele
Vanbiervliet Wouter
Sporthal Moorsele; Dinsdag om 21u00
0468/16 19 41
wouter_vanbiervliet@hotmail.com
'T@ûdoen
Coucke Hendrik
SC Mimosa Kortrijk; Woensdag om 21u00
0485/36 67 85
hendrik.coucke@telenet.be
Visconti
Buyze Peter
SC Ter Biezen Bissegem ; Dinsdag om 19u30
0475/81 00 90
peter_buyze@telenet.be
Vlamvo
Keyngnaert Friedel
Sporthal Vlamertinge; Dinsdag om 20u30
0486/07 02 34
friedel.keyngnaert@telenet.be
VT Magbat 2
Deroubaix Gregory
Sporthal Geluwe, Woensdag om 20u30
0495/18 65 94
deroubaixgregory@hotmail.com

Recrea Volley Kortrijk - 2019

KalenderUitslagenRangschikkingInfo Ploegen Downloads