Welkom op de site van het recreatieve volley in Kortrijk en omstreken
Kalender Uitslagen Rangschikking Info Ploegen Downloads

vorige seizoenen

Kalender seizoen 2019-2020

Eerste ronde

Reeks 1
Reeks 2
speeldag 1
speeldag 1
               
Ma 2/sep 21u00 De Cracks - VC'n Arten Voet Ma 2/sep 21u00 BNP Par. Fortis - VT Magbat 2 (*)
Di 3/sep 20u30 JOC Ieper - Rocos Di 3/sep 19u30 Visconti - TLL Moorsele
Wo 4/sep 20u15 Volan Anzegem - Caravanne PT Di 3/sep 20u30 Vlamvo - 'T@ûdoen
Wo 4/sep 21u00 Rookies - De Blauwers Di 3/sep 20u45 RVW Waregem - RVT Voske
Wo 4/sep 21u00 Roepovo - VTKaduk Wo 4/sep 20u30 Aalbeke - Kocherke
Do 5/sep 20u30 TMS Avelgem - VT Magbat 1       Amigo is Bye
               
speeldag 2
speeldag 2
               
Ma 9/sep 21u00 De Cracks - Volan Anzegem Ma 9/sep 21u00 BNP Par. Fortis - Amigo
Di 10/sep 20u00 VC'n Arten Voet - Rookies Di 10/sep 20u30 RVT Voske - Vlamvo
Di 3/dec 20u00 Caravanne PT - JOC Ieper (*) Di 10/sep 20u45 RVW Waregem - Visconti
Di 10/sep 20u30 De Blauwers - Roepovo Di 10/sep 21u00 TLL Moorsele - VT Magbat 2
Di 10/sep 20u30 Rocos - TMS Avelgem Wo 11/sep 21u00 'T@ûdoen - Aalbeke
Wo 11/sep 20u30 VT Magbat 1 - VTKaduk       Kocherke is Bye
               
speeldag 3
speeldag 3
               
Ma 16/sep 21u00 VTKaduk - De Blauwers Di 17/sep 20u30 Amigo - TLL Moorsele
Di 17/sep 20u30 JOC Ieper - De Cracks Di 17/sep 20u30 Vlamvo - Visconti
Di 17/sep 20u30 Rocos - VT Magbat 1 Wo 18/sep 20u30 Aalbeke - RVT Voske
Wo 18/sep 21u00 Roepovo - VC'n Arten Voet Wo 18/sep 20u30 VT Magbat 2 - RVW Waregem
Wo 18/sep 21u00 Rookies - Volan Anzegem Do 19/sep 21u00 Kocherke - 'T@ûdoen
Do 19/sep 20u30 TMS Avelgem - Caravanne PT       BNP Par. Fortis is Bye
               
speeldag 4
speeldag 4
               
Ma 23/sep 21u00 De Cracks - TMS Avelgem Di 24/sep 19u30 Visconti - Aalbeke
Di 24/sep 20u00 VC'n Arten Voet - VTKaduk Di 24/sep 20u30 RVT Voske - Kocherke
Di 24/sep 20u00 Caravanne PT - Rocos Di 24/sep 20u30 Vlamvo - VT Magbat 2
Wo 25/sep 20u15 Volan Anzegem - Roepovo Di 24/sep 20u45 RVW Waregem - Amigo
Wo 25/sep 20u30 VT Magbat 1 - De Blauwers Di 24/sep 21u00 TLL Moorsele - BNP Par. Fortis
Wo 25/sep 21u00 Rookies - JOC Ieper       'T@ûdoen is Bye
               
speeldag 5
speeldag 5
               
Ma 30/sep 21u00 VTKaduk - Volan Anzegem Ma 30/sep 21u00 BNP Par. Fortis - RVW Waregem
Di 1/okt 20u00 Caravanne PT - VT Magbat 1 Di 1/okt 20u30 Amigo - Vlamvo
Di 1/okt 20u30 Rocos - De Cracks Wo 2/okt 20u30 VT Magbat 2 - Aalbeke
Di 1/okt 20u30 De Blauwers - VC'n Arten Voet Wo 2/okt 21u00 'T@ûdoen - RVT Voske
Wo 2/okt 21u00 Roepovo - JOC Ieper Do 3/okt 21u00 Kocherke - Visconti
Do 3/okt 20u30 TMS Avelgem - Rookies       TLL Moorsele is Bye
               
speeldag 6
speeldag 6
               
Ma 14/okt 21u00 De Cracks - Caravanne PT (*) Di 8/okt 19u30 Visconti - 'T@ûdoen
Di 8/okt 20u00 VC 'n Arten Voet - VT Magbat 1 Di 8/okt 20u30 Vlamvo - BNP Par. Fortis
Di 8/okt 20u30 JOC Ieper - VTKaduk Di 8/okt 20u45 RVW Waregem - TLL Moorsele
Wo 9/okt 20u15 Volan Anzegem - De Blauwers Wo 9/okt 20u30 VT Magbat 2 - Kocherke
Wo 30/okt 21u00 Roepovo - TMS Avelgem (*) Wo 9/okt 20u30 Aalbeke - Amigo
Wo 9/okt 21u00 Rookies - Rocos       RVT Voske is Bye
               
speeldag 7
speeldag 7
               
Ma 21/okt 21u00 VTKaduk - TMS Avelgem Ma 21/okt 21u00 BNP Par. Fortis - Aalbeke
Di ?? 20u30 Rocos - Roepovo (*) Di 22/okt 20u30 RVT Voske - Visconti
Di 22/okt 20u30 De Blauwers - JOC Ieper Di 22/okt 21u00 TLL Moorsele - Vlamvo
Di 22/okt 20u00 Caravanne PT - Rookies Wo 23/okt 21u00 'T@ûdoen - VT Magbat 2
Di 22/okt 20u00 VC'n Arten Voet - Volan Anzegem Do 24/okt 21u00 Kocherke - Amigo
Wo 23/okt 20u30 VT Magbat 1 - De Cracks       RVW Waregem is Bye
               
speeldag 8
speeldag 8
               
Ma 4/nov 21u00 VTKaduk - Rocos Di 5/nov 20u30 Vlamvo - RVW Waregem
Di 5/nov 20u30 JOC Ieper - VC'n Arten Voet Di 5/nov 20u30 Amigo - 'T@ûdoen
Wo 6/nov 20u15 Volan Anzegem - VT Magbat 1 Wo 6/nov 20u30 VT Magbat 2 - RVT Voske
Wo 6/nov 21u00 Roepovo - Caravanne PT Wo 6/nov 20u30 Aalbeke - TLL Moorsele
Wo 6/nov 21u00 Rookies - De Cracks Do 7/nov 21u00 Kocherke - BNP Par. Fortis
Do 7/nov 20u30 TMS Avelgem - De Blauwers       Visconti is Bye
               
speeldag 9
speeldag 9
               
Ma 2/dec 21u00 De Cracks - Roepovo (*) Di 12/nov 19u30 Visconti - VT Magbat 2
Di 12/nov 20u30 De Blauwers - Rocos Di 12/nov 20u30 RVT Voske - Amigo
Di 12/nov 20u00 Caravanne PT - VTKaduk Di 12/nov 20u45 RVW Waregem - Aalbeke
Di 12/nov 20u00 VC'n Arten Voet - TMS Avelgem Di 3/dec 21u00 TLL Moorsele - Kocherke (*)
Wo 13/nov 20u15 Volan Anzegem - JOC Ieper Wo 13/nov 21u00 'T@ûdoen - BNP Par. Fortis
Wo 13/nov 20u30 VT Magbat 1 - Rookies       Vlamvo is Bye
               
speeldag 10
speeldag 10
               
Ma 18/nov 21u00 VTKaduk - De Cracks Ma 18/nov 21u00 BNP Par. Fortis - RVT Voske
Di 19/nov 20u30 De Blauwers - Caravanne PT Di 19/nov 20u30 Amigo - Visconti
Di 19/nov 20u30 Rocos - VC'n Arten Voet Wo 20/nov 20u30 Aalbeke - Vlamvo
Di 19/nov 20u30 JOC Ieper - VT Magbat 1 Wo 20/nov 21u00 'T@ûdoen - TLL Moorsele
Wo 20/nov 21u00 Roepovo - Rookies Do 21/nov 21u00 Kocherke - RVW Waregem
Do 21/nov 20u30 TMS Avelgem - Volan Anzegem       VT Magbat 2 is Bye
               
speeldag 11
speeldag 11
               
Ma 25/nov 21u00 De Cracks - De Blauwers Di 26/nov 19u30 Visconti - BNP Par. Fortis
Di 26/nov 20u00 VC'n Arten Voet - Caravanne PT Di 26/nov 20u30 Vlamvo - Kocherke
Wo 27/nov 20u15 Volan Anzegem - Rocos Di 26/nov 20u30 RVT Voske - TLL Moorsele
Wo 27/nov 20u30 VT Magbat 1 - Roepovo Di 26/nov 20u30 Amigo - VT Magbat 2
Wo 27/nov 21u00 Rookies - VTKaduk Di 26/nov 20u45 RVW Waregem - 'T@ûdoen
Do 28/nov 20u30 TMS Avelgem - JOC Ieper       Aalbeke is Bye

(*): gewijzigde wedstrijd

Recrea Volley Kortrijk - 2019

KalenderUitslagenRangschikkingInfo Ploegen Downloads